Imie i nazwisko
Firma
E-mail
Telefon
Wiadomość
Wszystkie pola są obowiązkowe   

Projekty unijne
Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

 

Tytuł projektu: Rozwój firmy INTER BOX-PROMOTION Hubert Cichocki poprzez opracowanie nowego projektu wzorniczego, dzięki któremu wdrożony zostanie nowy produkt Mobil meeting box.

Nazwa beneficjenta: : INTER BOX - PROMOTION HUBERT CICHOCKI

Wartość projektu: 1 088 550,00 zł

Wartość dofinansowania: 584 250,00 zł

Okres realizacji: od 2019-03-01 do 2020-12-31

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

 

Przedmiotem projektu jest wdrożenie autorskiego wzoru, nowego produktu jakim jest Mobil meeting box, powstałego na podstawie projektu wzorniczego opracowanego w wyniku przeprowadzenia profesjonalnego procesu projektowego.

W ramach projektu zostanie opracowana nowa koncepcja wzornicza mająca na celu wypracowanie innowacyjnego rozwiązania jakim będzie Mobil meeting box – indywidualne miejsce do prywatnych spotkań. Produkt wykonany będzie z tektury, dzięki temu będzie lekki, tani i ekologiczny, ale również trwały i o nowoczesnym designie. Nowe rozwiązanie będzie mieć zastosowanie w biurach, stoiskach targowych, open spece itp. Funkcję Mobil meeting box będzie można modyfikować zależnie od potrzeb. System budek tekturowych będzie mógł tworzyć mini-strefy. Umożliwi izolację akustyczną, sprzyjającą przeprowadzaniu kameralnych spotkań, rozmów telefonicznych czy wideokonferencji. Podstawą tych produktów będzie jego uniwersalność i mobilność - możliwość szybkiego i łatwego przestawienia.

Nowy produkt zostanie wdrożony do oferty i będzie sprzedawany na rynki krajowe i międzynarodowe, co przełoży się m.in. na rozszerzenie gamy produktów, zwiększenie przewagi konkurencyjnej na rynku, zwiększenie możliwości eksportowych.